Робота пенітенціарної системи у Волинській області: В Луцький СІЗО завітав ляльковий театр
![](/resize/300x225/r/files/posts/2015/12-31/1279-1u.jpg)
За підтримки «Української місії Благовістя» в Луцький слідчий ізолятор завітав ляльковий театр. Діти працівників установи змогли насолодитися чудовою виставою, яка подарувала багато позитивних емоцій та хороший передноворічний настрій.
У виставі були задіяні і самі діти, які з великим захопленням спостерігали за усім, що відбувалося на сцені. Театр ляльок подарував присутнім багато любові та віри у прекрасне.
Такі вистави розширюють кругозір дітей, так як кожна дитина знаходить в цьому щось цікаве та особливе для себе.
У виставі були задіяні і самі діти, які з великим захопленням спостерігали за усім, що відбувалося на сцені. Театр ляльок подарував присутнім багато любові та віри у прекрасне.
Такі вистави розширюють кругозір дітей, так як кожна дитина знаходить в цьому щось цікаве та особливе для себе.
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
В рамках вихідного дня християнський гурт «Маханаїм» виступив з концертною програмою для засуджених Маневицької виправної колонії №42. Благодійний концерт для…
З метою проведення передсвяткового новорічного заходу, представники братства незалежних церков та місій ЄХБ України відвідали вихованців Ковельської виховної колонії.
Гості…
В управлінні ДПтС України у Волинській області підведено підсумки проведення в підпорядкованих структурних підрозділах області спеціальних операцій під умовним найменуванням…
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.