Скоростецький Володимир: На Волині слухачі курсу Командного лідерства» стріляли та водили бойові машини
![](/resize/300x199/r/files/posts/2014/02-13/702-1u.jpg)
На базі 51 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Збройних Сил України продовжується навчальний збір з підготовки командирів механізованих відділень, бойових машин, навідників-операторів та механіків-водіїв БМП-2, фахівців мінометних підрозділів.
Днями, у рамках практичного закріплення набутих навичок, з учасниками зборів були проведені стрільби з озброєння БМП-2. Також, на стрільбищі полігону військової частини виконувались вправи стрільб зі стрілецької зброї, зокрема АК-74. На танкодромі бригади механіки-водії вдосконалювали свої навички у водінні БМП-2.
Нагадаємо, що заняття, які відбуваються у 51 омбр оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, що дислокується на Волині, тривають у рамках проведення курсу «Командного лідерства» для молодших командирів. Заняття стартували у середині січня 2013 року. Зараз у провеенні курсу беруть участь більше сотні майбутніх командирів бойових машин, навідників, водіїв-механіків, спеціалістів мінометних підрозділів з військових частин Львівщини, Закарпаття та Волині.
Упродовж двох місяців, ті хто навчається будуть опановувати та вдосконалювати свої навички з військових спеціальностей, які забезпечать їм подальше просування по службі.
Як зазначив начальник Володимир-Волинського гарнізону командир 51 механізованої бригади полковник Володимир Яцків, проведення цього заходу є плановим. Курс спрямований на забезпечення повноцінної підготовки військових фахівців молодшої командної ланки.
– Програма курсу «Командного лідерства» розрахована для підготовки кандидатів у командири бойових машин та механізованих відділень за методиками значно якіснішими, аніж раніше. Для надання допомоги офіцерам нашої бригади прибули спеціалісти-викладачі з військових навчальних закладів, зокрема викладач навчального центру підготовки спеціалістів Повітряних Сил ЗС України майор Євген Махно.
Підполковник Володимир Скоростецький
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)
Днями, у рамках практичного закріплення набутих навичок, з учасниками зборів були проведені стрільби з озброєння БМП-2. Також, на стрільбищі полігону військової частини виконувались вправи стрільб зі стрілецької зброї, зокрема АК-74. На танкодромі бригади механіки-водії вдосконалювали свої навички у водінні БМП-2.
Нагадаємо, що заняття, які відбуваються у 51 омбр оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, що дислокується на Волині, тривають у рамках проведення курсу «Командного лідерства» для молодших командирів. Заняття стартували у середині січня 2013 року. Зараз у провеенні курсу беруть участь більше сотні майбутніх командирів бойових машин, навідників, водіїв-механіків, спеціалістів мінометних підрозділів з військових частин Львівщини, Закарпаття та Волині.
Упродовж двох місяців, ті хто навчається будуть опановувати та вдосконалювати свої навички з військових спеціальностей, які забезпечать їм подальше просування по службі.
Як зазначив начальник Володимир-Волинського гарнізону командир 51 механізованої бригади полковник Володимир Яцків, проведення цього заходу є плановим. Курс спрямований на забезпечення повноцінної підготовки військових фахівців молодшої командної ланки.
– Програма курсу «Командного лідерства» розрахована для підготовки кандидатів у командири бойових машин та механізованих відділень за методиками значно якіснішими, аніж раніше. Для надання допомоги офіцерам нашої бригади прибули спеціалісти-викладачі з військових навчальних закладів, зокрема викладач навчального центру підготовки спеціалістів Повітряних Сил ЗС України майор Євген Махно.
Підполковник Володимир Скоростецький
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
У понеділок 9 грудня у Володимир-Волинському гарнізоні відбулися траурні заходи.
У понеділок 9 грудня у Володимир-Волинському гарнізоні відбулися траурні заходи.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.