Mik (галицька миша): Невже вiдбудеться закарпатський ERROR?
![](/resize/300x183/r/files/posts/2014/07-09/fresh-404-error-template-demo.jpg)
Читаючи блог Т.Чорновола, знайшов посилання на чиюсь публiкацiю про настрiй закарпатських "сепаратiв". Забажав прочитати. Кликнув мишкою на назву, але отримав повiдомлення про "error 404".
Не знаю, який "error" (помилка) трапився у Мережi. Але, щодо закарпатцiв, вони можуть припуститись ДУЖЕ ВЕЛИКОГО "ЕRRОRу"! Принаймнi, угорцi цього ERRORy очiкують. Iз нетерпiнням. Достатньо згадати березень 1939 року.
Не знаю, який "error" (помилка) трапився у Мережi. Але, щодо закарпатцiв, вони можуть припуститись ДУЖЕ ВЕЛИКОГО "ЕRRОRу"! Принаймнi, угорцi цього ERRORy очiкують. Iз нетерпiнням. Достатньо згадати березень 1939 року.
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.