USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.70
  • PLN 10.77 10.92

Лучанка вимагає закрити стоматологію, через яку ледь не помер її трирічний син

21 Вересня 2024 13:30
Лучанка, трирічний син якої після лікування зубів потрапив у реанімацію, вимагає закрити стоматологію.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Конкурент.

Нагадаємо, у Луцьку хлопчику лікували зуби під наркозом з інтубацією трахеї. Вже дорогою додому мама Луки помітила, що з дитиною щось не так: боліло горло, а його шия, голова та обличчя почали сильно набрякати, дихання дитини стало утрудненим. Тому вони терміново звернулися до місцевої лікарні.

Мама хлопчика Аліна Мельничук розповідає, що, обираючи стоматологію, зважала на багато факторів, проте це не вберегло їх від біди.

Найперше, зазначає жінка, її не допустили в кабінет, тому вона не може достеменно сказати, що відбувалось під час операції.

У клініці, каже пані Аліна, надають інформацію, що вона звернулась до лікарні через дві години після прийому, але це не відповідає дійсності.

Мати хлопчика розповідає, що вони виїхали з клініки і приблизно за 7 хвилин вже були вдома. Вона забрала дитину з машини і несла його на руках, оскільки вже біля машини Лука почав плакати. У ліфті жінка побачила, що із її сином не все гаразд.

В обласній дитячій лікарні зібрали консиліум із лікарів, які за висновками обстеження повідомили, що у Луки – розрив трахеї. Тому вже опівночі, 14 серпня, вони виїхали до Охматдиту, де на трирічного хлопчика чекали лікарі.

Після операції батьки Луки одразу ж звернулись до поліції Києва, далі справу передали волинським правоохоронцям.

«За цим фактом розпочато кримінальне провадження. За статтею 140 Кримінального кодексу України. Йдеться про неналежне виконання професійних обов'язків медичним, або фармацевтичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому. Призначено ряд експертиз, триває досудове розслідування, в рамках якого вже будуть встановлені усі обставини цієї події», – коментує ситуацію інспекторка сектору комунікації ГУ НП у Волинській області Марина Балдич.

Також Аліна Мельничук розповідає, що лікарі не дочекались, поки вони з сином вирушать додому і не перевірили, чи все з її сином добре, чи можуть вони вже покидати медзаклад. Тепер жінка хоче, щоб клініка закрилась і більше ніхто з батьків не натрапив на таке «лікування».

«Ми хочемо, щоб ця клініка припинила своє існування взагалі... Вони зараз активно ведуть рекламу у соцмережах. Вони активно пропагують те ж саме лікування зубів «уві сні». Вони зовсім людям нічого не кажуть, як воно має проводитись. Знаєте, це просто гарно дуже написано», – зазначає Аліна.

За операцію батьки хлопчика заплатили близько 12 тисяч гривень.

У клініці із журналістами спілкуватись відмовляються, проте невеликий коментар все ж надали... написаний від руки на папері.

Як пояснили цю ситуацію у стоматології – дивіться в сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 21 Вересня 2024 13:57
Про яку поліклініку йдеться? Де вона і хто власник?
Александр - 1 Показати IP 21 Вересня 2024 14:46
Закривати не треба. Треба законодавчо заборонити лікування зубів дітям під загальним наркозом.
Саша Показати IP 21 Вересня 2024 15:06
Дитину шкода але в мами з татом явно в голові клепки не вистачає. Віддати 12 тисяч за лікування молочних зубів
Читач Показати IP 21 Вересня 2024 15:26
«Знаєте,це просто дуже гарно написано»,-зазначила пані Аліна.А свій мозок не пробувала включити???Платить 12тисяч за каліцтво власної дитини...
Петро Показати IP 21 Вересня 2024 15:38
Ту богодельню з паркуванням на тротуарі, по Соборності 9, дійсно давно пора закрити. Зневага до всіх оточуючих їх кредо
дідо Показати IP 21 Вересня 2024 16:24
а мати довела до гнилих зубів...
Ми також Показати IP 22 Вересня 2024 13:06
лікувли та видаляли молочні зуби під наркозом в цій клініці. Дякувати Богу та лікарям все пройшло добре! Відношення лікарів було на найвищому рівні. Нас тримали в курсі, про те, що відбувється з дитиною та про її стан з першої до останньої хвилини. Бігали біля нас, розповідали показували, що і чому потрібно робити тощо. В кінці був звіт про проведену роботу. Все Прозоро та чесно!!! СУПЕР!!! Але це все не виправдовує халатність, яка була присутня в даному випадку!!! Добре, що все добре!!! А от власник своїм підходом до цього питання впав в бруд обличчям!!! Висновок: Більше туди -НІ!!! Людей потрібно мати за людей, а не ...... на ПАПІРЦІ!!!!! А дитинки нехай ніколи не болять зубки!!!)))
123 до Ми також Показати IP 22 Вересня 2024 15:56
Підкажіть, будь ласка, мені невігласу. для чого лікувати молочні зуби?
лінивець до 123 Показати IP 22 Вересня 2024 16:45
подвійний моральний удар дітям які і так бояться стоматолога
Будь-ласка підказую до 123 Показати IP 22 Вересня 2024 19:16
дитині 6 років і трохи добре "полетіли" зуби, які ростуть в 10+ років. Дитина не могла вже їсти. Вимушений крок!!! Да запустили!!! Дитина категорично не погоджувалась лікувати!!! І заплатили ми 23 тис. Зробили дитині порядок в роті. А по Вашій логіці так - в 60-70 років не треба лікувати чи протезувати зуби, а раптом завтра вмреш? Вік то вже поважний!!! ТАК?
Лінивець Показати IP 22 Вересня 2024 14:11
Памятаю як в державній дитячій поліклініці на початку 90-х лікували дітям зуби, коли лікар кричить: Відкрий рота я тобі сказала бо зараз з вікна полетиш...
Кент2 Показати IP 22 Вересня 2024 15:57
Читаю коменти і дивуюсь "свівчутливості" людей. Дивно, що батьків ще "воювати не послали".
Коментар Показати IP 22 Вересня 2024 20:07
Тут до анестезіолога питання, а не до стоматологів. Для чого закривати всю клініку, якщо налажав один анестезіолог
Іванна Показати IP 25 Вересня 2024 08:38
На протязі 3 років лікувала двом дітям зуби у цій клініці і все було добре. Та крайні два рази була вражена хамовитістю і нетерпимістю лікаря. В обох випадках була потреба зробити місцеву анестезію перед лікуванням зубів , на що дитина реагувала негативно. В першому випадку лікар сказав : встала й вийшла з кабінету з своїми соплями. А другий раз я відмовилась від анестезії і при видаленні зуби лікар дьоргнув з такою силою, що дитина вилетіла з крісла. Висновок: більше туди ні ногою.