USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Луцькі активісти потрапили у ДТП

8 Липня 2016 14:53
З луцькими громадськими активістами Володимиром Бут-Гусаїмом та Сергієм Похою трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Про це Поха написав у Фейсбуці.

Аварія трапилася поблизу вулиці Кравчука. За кермом авто був Сергій Поха, а в салоні знаходився Володимир Бут-Гусаїм, якого забрала "швидка".

Деталі автопригоди з'ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
гога Показати IP 8 Липня 2016 15:11
ібо нефіг
УУУУУУ до гога Показати IP 8 Липня 2016 22:38
Якась странна аварія.
Анонім Показати IP 8 Липня 2016 15:24
а що вони активують? ті активісти
Доктор Хаус до Анонім Показати IP 8 Липня 2016 17:07
вугілля
Укроп Показати IP 8 Липня 2016 15:27
Ото вже активісти - кн*рі!
Анонім Показати IP 8 Липня 2016 15:30
Однозначно політичне замовлення...
А Показати IP 8 Липня 2016 15:31
А не можна написати, що два здорових клоу*и, катаючись Луцьком, торганули фейсом і попали в аварію. Ще напишіть, що ці "громадські атавізми" спішили за допомогою для воїнів АТО, підготувати петицію про нагородження орденами і прирівняти до Учасників БД. Вони ж життям жертвують, ганяючи за сотню по Луцьку.
пр Показати IP 8 Липня 2016 15:36
алк*ши
Анонім Показати IP 8 Липня 2016 15:47
А що воно таке "громадські активісти"? Професія чи спеціальність, яка зарплатня?
777 Показати IP 8 Липня 2016 15:48
доіздився
А Я ЗНАЮ Показати IP 8 Липня 2016 16:09
А ЧОМУ НЕ НАПИШУТЬ, ЩО ПОХА БУВ ПІД МУХОЮ?
А до А Я ЗНАЮ Показати IP 8 Липня 2016 18:03
А ви його в іншому стані бачили?
бе Показати IP 8 Липня 2016 16:35
і що це за професія така активісти? і скорше всього що на додаток були п"яні
Василь Показати IP 8 Липня 2016 17:04
Як часи міняються.. Раніше називали злочинцями, а тепер активістами. Звучить то як! Самі знаєте кому там слава.
я Показати IP 8 Липня 2016 17:18
Поха завжди як не під мухою, то обкурений
Бмв Показати IP 8 Липня 2016 17:41
Доліталися. А ще крякалка під капотом.
Ігор Показати IP 8 Липня 2016 17:55
Видно хто Активістів боїться тут активувались, дурні ви люди потрібно єднатись заради досягнення в Україні позиьивних результатів, а ви всі як кацапи зомбі тролі.
юра Показати IP 8 Липня 2016 19:13
до поліції під час огляду т/з опель вказаного вище перевірте чи не встановленні додаткові звукові спецпристрої,простою мовою "ричалка" такі які встановлюють на спец автомобілях замість гудка!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поліція Показати IP 8 Липня 2016 21:27
не повірите не встановлено))) схоже в Вас застаріла інформація і ви просто їм заздрите))
Ілля Показати IP 9 Липня 2016 00:00
Поха не п'є ваабщє, як то кажуть відпив своє. На рахунок обкуренного - не думаю. Але, те що він дбає не на благо людям, то 100-пудово. Який він в с*@ку активіст. Він в минулому рецидивіст!!!
А до Ілля Показати IP 9 Липня 2016 07:59
А рецидивіст, як і негр, "бывшим" не буває.