USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.55
  • PLN 10.50 10.70

На Волині Айдару передали конфісковані автівки

20 Липня 2016 08:31
Захисникам Вітчизни на Волині передали конфісковане майно, - йдеться на сайті Управління юстиції у Волинській області.

Вчора, 19 липня 2016 року, конфіскували за рішенням суду і передали органам державної виконавчої служби транспортні засоби. Головне територіальне управління юстиції у Волинській області за участю керівника Волинської філії ДП "СЕТАМ" Дацюка В.Є. передало для військових потреб у зоні бойових дій, а саме: для потреб військової частини п.п. В2095 автомобілі Volkswagen Caravelle, Мерседес-Бенц; для потреб військової частини пп. В2950 автомобілі Фіат Добло та Опель Комбо.

Також, для Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства соціальної політики України передали 330 пар дитячих чобітків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ДІагноз Показати IP 20 Липня 2016 09:38
ЧОМУ АЙДАРУ????? ЧОму не підрозділам які на лінії тій самій 14тій....
файнгольд до ДІагноз Показати IP 20 Липня 2016 10:33
Бо Лапін кришує Кухарика
До передавальщиків Показати IP 20 Липня 2016 10:04
Дайте тим, хто в окопах за 150 метрів від сєпапрів!!!! Бус камуфльований ДУК ПС 3-й запасний батальйон по сьгодні вишиває по Луцьку, без нормальних номерів, поліція трпуслива боїтться зупиняти... "Азов" вже відзначився нападом на інкасаторів.... Дайте в ЗСУ!!!!
Андрій Показати IP 20 Липня 2016 10:51
Хоч органічно не переварюю Ляшко, його вислів "скотин*ки" якраз повністю відповідає героям статті.
До нардепа ЛАПІНА Показати IP 20 Липня 2016 11:16
Слабо з бурштинової долі купити пару машин в рідний "АЙДАР"..... Чи тільки з мобіли читати тексти проти Юльки???? Який же ти смішний.... Як депутат Луцька, що ти зробив для лучан, конкретне.... Чи подав позов в суд на Рицка, якщо він розповів неправду про твої геройські дії на Сході.... Слабак!
знаючий Показати IP 20 Липня 2016 17:25
передали по дві машини військовим частинам, одній в маріуполь інший, що базується біля маріуполя!!!
до до передавальщикі Показати IP 20 Липня 2016 17:26
автомобілі пішли до ЗСУ!
123 до до до передавальщикі Показати IP 21 Липня 2016 10:31
Автомобілі пішли в д*пу. Завтра на них будуть гасати без номерів по вулицях так звані патріоти, попросту - гівнюки, які крім верещати лозунги ніколи нічого в життя не зробили хорошого.
Знаючий Показати IP 21 Липня 2016 11:40
2 автомобілі - Мерседес та Т-4 поїхали на передову під Маріуполь. Їх передали ЗСУ, а не "Айдару". Так що ці два авто не будуть "гасати без номерів по вулицях". Якщо хтось не знає подробиць - прошу не поширювати неправду та писати дурниці.
знаючому, до Знаючий Показати IP 21 Липня 2016 15:18
То ти, певно, Лапін? Як там справи з бурштином? А "Айдар" хіба формально не є в/ч В0624? Ні х.на ти не знаюш, або свідомо дуриш людей.
Знаючий до знаючий до знаючому, Показати IP 21 Липня 2016 16:03
Офіційна інформація із сайту ГУЮ у Волинській області: "Сьогодні, 19 липня 2016 року, конфісковані за рішенням суду і передані органам державної виконавчої служби транспортні засоби, Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області, за участі керівника Волинської філії ДП "СЕТАМ" Дацюка В.Є. передані для військових потреб у зоні бойових дій, а саме: для потреб військової частини п.п. В2095 автомобілі Volkswagen Caravelle, Мерседес-Бенц; для потреб військової частини пп. В2950 автомобілі Фіат Добло та Опель Комбо." Жодного посилання на в/ч В0624, як отримувача автомобілів, там не має. ось посилання: http://justvolyn.gov.ua/inform/informs/454.shtml використовуйте достовірну інформацію, та не поширюйте дезінформацію.