USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Волинські автолюбителі влаштували вечірку на аеродромі. ФОТО

13 Червня 2016 18:44
Автоклуб “Drive2Нововолинськ” організував дискотеку DRAG&DISCO на аеродромі в Литовежі.

Про це повідомляє БУГ.

Вечірка розпочалась о 16-й годині із DRAG-bet, потім організували шашлик, музику та провели збір коштів на “корч”. Вечірка тривала майже до першої ночі.

У змаганнях брали участь всі охочі любителі швидкості. Авто для перегонів підбирали по об’єму двигуна.

Серед учасників були представлені автоклуби із Володимира-Волинського, Нововолинська та Ковеля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2016 19:25
йопта, європа, іноземні номера, екстраклас
Анонім Показати IP 13 Червня 2016 20:39
А усіх в АТО!!!
це точно до Анонім Показати IP 13 Червня 2016 21:31
танкістами...
НАТАЛІЯ до Анонім Показати IP 13 Червня 2016 22:03
От Вам зразу " усіх в АТО". Люди хоч трохи розважаться від б...ва, яке робиться повсюду. Тільки вмієте сидіти і об...ти всіх.
Анонім до Анонім Показати IP 13 Червня 2016 22:05
Разом з їхніми машинами!
Олежик Показати IP 13 Червня 2016 23:04
Зараз основна біда для Нововолинська ось такі їздаки - понакупляли польських лахів, а їздити так і не навчились....от нормальні водії постійно страждають.
Українець! Показати IP 13 Червня 2016 23:27
Анонімів в АТО!
алд Показати IP 14 Червня 2016 00:40
де там хоч одна машина яка їде?)))) вони може думають що те корито їде, село селом...
User Показати IP 14 Червня 2016 09:06
ще би гонки на фірах зробили, сільський драг на коритах, ахаха)))
АС....АС Показати IP 14 Червня 2016 09:58
І шини по підпалювали ... Вперед у Європу!!!