USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.55
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку затримали водія, який використав спецсигнали

18 Липня 2016 09:24
Сьогодні вранці патрульні затримали Volkswagen Рassat, водій якого використовував спеціальні звукові сигнали під час руху. Окрім того, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції Луцька на сторінці у Фейсбук.

На чоловіка склали одразу три адмінматеріали: за частиною 1 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом), частиною 1 статті 130 (керування у стані сп’яніння), частиною 1 статті 122-5 (порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв).

Автомобіль правопорушника вилучили на арештмайданчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
РН Показати IP 18 Липня 2016 09:28
якийсь колишній мєнт!
DEXTER Показати IP 18 Липня 2016 09:29
А чому не називаєте ГЕРОЯ? Назвіть будь-ласка!!!
dic advokat до DEXTER Показати IP 18 Липня 2016 11:00
герой Андрій Васильович Баран - із бувших.
АСАВ Показати IP 18 Липня 2016 10:34
КОЛИШНІХ НЕБУВАЄ!!! МУСАР 100% - і автомобіль з тої партії коли вони отримали нові фольксвагени!!! Половина начальників досі на них їздять!!! Доречі а чому з так званих АКТИВІСТІВ ніхто не піднімає питання ЧОМУ НЕ ТАВРІЇЇ???
Луцьк Показати IP 18 Липня 2016 10:48
Автомобіль СЛУЖБОВИЙ МВС .СКАЖІТЬ ЯКОМУ ПІДРОЗДІЛУ НАЛЕЖИТЬ І ХТО ЗА КЕРМОМ.
Купер до Луцьк Показати IP 18 Липня 2016 11:01
За кермом Баран
Добродій Показати IP 18 Липня 2016 12:52
Номера д*біла АА 75 - 12 НІ зелений пасат
Дєд до Добродій Показати IP 18 Липня 2016 15:33
Д*біла й справді прізвище Баран. Ха-ха!
Добродій Показати IP 18 Липня 2016 15:43
Дійсні номери Баранчука АА 96 - 72 НІ. Питання, як службове авто було в нього. І яким заднім числом його звільнять, але це було з неділі на понеділок тоді його мають звільнити тільки з 18.07.16 року, або шось знов замутять.
Добродій до Діда Показати IP 18 Липня 2016 15:44
Ми знаєм, але напишим гарно.
Зіта Показати IP 18 Липня 2016 16:18
Бандити їздять по місту, як їх ще назвати. Ні перед чим не зупиняться, страшні люди. І минуле у них темне...