USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

На луцькому заводі знайшли єдиний збережений прототип ЗАЗ-969 і вантажівку-кабріолет

12 Червня 2016 13:13
Ексклюзивну експозицію автівок знайшли на Луцькому автомобільному заводі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив користувач Олег Омельницький.

«На Луцькому автозаводі (тепер Богдан Моторс), десь в темному кутку, виявили прекрасну історичну експозицію. Працівники заводу її не тільки зберегли, а й по можливості відновили. Є навіть єдиний збережений прототип ЗАЗ-969.

А в транспортному цеху знайшлася вантажівка-кабріолет на базі автобусного шасі турецького Otoyol", – написав Омельницький.

Як зазначає автор, доступ до цих раритетних авто для відвідувачів закритий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я. Показати IP 12 Червня 2016 13:32
Як так знайшли? То щось мале і невидиме для ока?
Корінний лучанин до Я. Показати IP 12 Червня 2016 21:51
ЗНАЙШЛИ.... - це журналістські ПЕРЛИ, бо ця експозиція була ще давно підготовлена для заводського музею. Це я кажу для тих для кого це НЕСПОДІВАНКА! А працівники заводу зі стажем , так би мовити, давно про це знають я, а пан ОМЕЛЬНИЦЬКИЙ робить із цього СЕНСАЦІЮ і використав , очевидно злиту кимось інформацію. Ось і вся історія. Я бачив виставку цих авто в заводі , ну то й що з цього ! Може колись музей і буде бо це є історія машинобудування на ВОЛИНІ!
BMW Показати IP 12 Червня 2016 13:59
Як це знайшли? Там що, обшук був, хто дозволив по заводу шастати?! Може то Гунчика колекція і має право, бо стільки років у керма заводу інше питання як... :) Чи то роботяги хочуть продати бо немає зарплати?
манька Показати IP 12 Червня 2016 15:58
якщо знайшли - значить хтось загубив... все оприходовать, продать, а гроші на субсидії знедоленим, або а АТО...
123 Показати IP 12 Червня 2016 16:29
Загробили предприятие....
Лучанин Показати IP 12 Червня 2016 19:16
Луаз 1301 можна булоб і сьогодні випускать
ми Показати IP 12 Червня 2016 19:43
Поки купували Росыяни автобуси то завод жив, а тепер загниваэ!!!
Петро Показати IP 13 Червня 2016 10:29
Зовсім не дивує стан заводу, коли ним керує людина якій байдуже до Волині, людей цього краю. Головне для цього козачка отримати свою немаленьку зарплату, а те що працівникам не платять, або цикають по пару гривень дурня.
Робітник Показати IP 13 Червня 2016 21:57
Зараз клепають корита, які нікому не потрібні. Машинку можна було доробити, мала б більший попит ніж ці відра з болтами і рогами. Завод в *опі, зарплата копійки. Зате "білий дім" роздутий і зарплата не така як у роботяг. Петя навів порядок на заводі і так само наведе в краіні.