Повідомили, чи діятиме на Волині на Великдень комендантська година
![](/resize/450x225/r/files/news/2024/05-02/381891/a7.jpg)
На Волині у Великодню ніч комендантська година триватиме як зазвичай: з 00:00 до 05:00 год. Водночас під час її дії можна перебувати у храмах. А знаходитися на вулицях чи в інших громадських місцях під час комендантської години – заборонено.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
«Цьогоріч ми втретє зустрічаємо Великдень в умовах воєнного стану. Втім, війна не забрала у нас віру в світло, що перемагає темряву, та щиру молитву за своїх рідних. Тож похід до храму у Великодню ніч – це важлива та непорушна традиція для кожного християнина, – зазначив очільник області. – Однак, у такі дні потрібно пам’ятати про безпекові заходи в умовах воєнного стану».
Читати ще: Як відбуватимуться богослужіння у храмах Луцька на Страсний тиждень та Великдень. Розклад
Тож у Великодню ніч необхідно дотримуватися комендантської години, мати при собі документи, що посвідчують особу, а в разі повітряної тривоги – прямувати в укриття.
Нагадаємо, у Луцьку 3 травня відбудеться загальноміський страсний хід священників та вірян Волинської єпархії ПЦУ.
Читати ще: Великдень у воєнний час: як святитимуть паску в луцькому соборі
Окрім того, поліція продовжуватиме слідкувати за дотриманням правопорядку. Зокрема, буде забезпечено публічну безпеку і біля культових споруд.
Аналогічно нестимуть службу і волинські поліцейські по області. Вони, за потреби, проводитимуть профілактичні та роз’яснювальні бесіди з громадянами, ставитимуться з порозумінням до ситуації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
«Цьогоріч ми втретє зустрічаємо Великдень в умовах воєнного стану. Втім, війна не забрала у нас віру в світло, що перемагає темряву, та щиру молитву за своїх рідних. Тож похід до храму у Великодню ніч – це важлива та непорушна традиція для кожного християнина, – зазначив очільник області. – Однак, у такі дні потрібно пам’ятати про безпекові заходи в умовах воєнного стану».
Читати ще: Як відбуватимуться богослужіння у храмах Луцька на Страсний тиждень та Великдень. Розклад
Тож у Великодню ніч необхідно дотримуватися комендантської години, мати при собі документи, що посвідчують особу, а в разі повітряної тривоги – прямувати в укриття.
Нагадаємо, у Луцьку 3 травня відбудеться загальноміський страсний хід священників та вірян Волинської єпархії ПЦУ.
Читати ще: Великдень у воєнний час: як святитимуть паску в луцькому соборі
Окрім того, поліція продовжуватиме слідкувати за дотриманням правопорядку. Зокрема, буде забезпечено публічну безпеку і біля культових споруд.
Аналогічно нестимуть службу і волинські поліцейські по області. Вони, за потреби, проводитимуть профілактичні та роз’яснювальні бесіди з громадянами, ставитимуться з порозумінням до ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721126355)
Богдан
Показати IP
2 Травня 2024 15:41
Ідіотизм на марші... Нащо людей маринувати в церкві 1,5 години, якщо служба може закінчитися у 03:30?
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.