USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.80 10.93

Луцька міськрада прокоментувала будівництво біля парку 900-річчя

4 Червня 2021 19:51
У Луцькій міській раді прокоментували будівництво поруч з парком 900-річчя.

Як йдеться в повідомленні, у соціальній мережі «Фейсбук» поширюється інформація щодо забудови парку імені 900-річчя міста Луцька.

«Будівництво ведеться лише вздовж вулиці Космонавтів. А ця територія не належить і не належала території парку, а лише межує з ним.

З початком російської агресії проти України, у 2014 році, Луцька міська рада надала ці вільні земельні ділянки родинам загиблих військовослужбовців. Таким чином, у період з 2014 до 2016 років їх отримали родини Героїв Володимира Прокопчука, Сергія Шкредя, Романа Луцюка, Юрія Чучаліна, Віктора Мельничука. Також земельну ділянку тут отримав син учасника Революції Гідності, інваліда війни І групи Артема Запотоцького.

Земельні ділянки були сформовані таким чином, аби для мешканців прилеглих вулиць був безперешкодний прохід на територію парку», – повідомили у міській раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 4 Червня 2021 20:39
Нові території під парки не виділяють,а місто росте. В центральному парку на вихідні як на демонстрації - відпочити неможливо. Разом з цим кожна влада дерибанить земельку.
Дідо Показати IP 4 Червня 2021 20:47
герої вкрали парк
CoBa до Дідо Показати IP 4 Червня 2021 22:26
героям парк, бидлу бетонні джунглі!
Глаз божий Показати IP 4 Червня 2021 21:02
... і депутат Женік !
CToiK Показати IP 5 Червня 2021 00:28
Реально вкрали частину парку, подивіться на карту. Кляті комуняки парки садили, домкрати все проїдають.
От так! до CToiK Показати IP 5 Червня 2021 11:37
Якщо ти не звіздабол і впевнений в незаконності виділення цієї землі, то подавай позов в суд, заяву в прокуратуру, поліцію. Але ти тільки кукурікати на дивані можеш, біль ні на що не здатний.
СтоіК до От так! Показати IP 5 Червня 2021 12:57
Епічно розкукарікався! І чим такі справи в українському продажному суді закінчуються, йолоп?
От так! до СтоіК Показати IP 5 Червня 2021 13:19
З твоїх слів, в тебе всі докази незаконної забудови на руках. Якщо ти, і зі всіма доказами, і зібрався програти справу в суді, ну то ти просто розписався у своїй нікчемності. Ти нездара, яка заздрить всім більш успішним, і одразу знаходить виправдання своїй нікчемності.
СтоіК до От так! Показати IP 5 Червня 2021 14:00
Урвав клаптик землі та боїшся, шо відберуть, а ти стіко хабапів пропхнув?
От так! до СтоіК Показати IP 6 Червня 2021 14:30
Боїшся тут тільки ти і балаболиш гірше базарної баби. Маєш докази незаконності виділення землі, йди в суд, пиши в прокуратуру. Але ти і доказів не маєш, і за своє кукурікання відповідати не збираєшся.
СтоіК до От так! Показати IP 6 Червня 2021 18:05
Півнику! я прекрасно знаю як це робиться. видається земля на родини загиблих, потім депутат Женя по домовленості скупає в них земельку та через кілька років там виростають багатоповерхівки. Докази сильно допомогли пооти Микитася!! Так-то, йди клюй зернятко та не в'язуйся в серйозні дискусії. Закон він в Україні буде шукати, хахаха
От так! до СтоіК Показати IP 6 Червня 2021 18:43
Поясню тобі коротко, але доступно. Ти впевнено заявив, що земля виділена незаконно. На пропозицію це довести, ти злився. В такому випадку ти балабол, а балабол, ти ж знаєш, гірше тридвараса. Хахаха, адью.
СтоіК до От так! Показати IP 7 Червня 2021 10:05
Чи тупе, чи прикидається?! Ти спочатку покажи, що я казав , що виділена не законно. ось виділи та встав у відповідь мені. Виходить, що ти з мене питаєш про якийсь докази не законного виділення землі (я що працюю у відповідній системі, яка збирає докази?),а потім кукарікаєш, що я їх не надаю. мене склалося думка, що ти чиясь шістка, який вигідно відстоювати передачу землі.
Місцевий до От так! Показати IP 5 Червня 2021 20:12
Я ще пам'ятаю коли там колесо стояло, дитиною бігав там де зараз будинки
Ні до Місцевий Показати IP 5 Червня 2021 23:30
Там де було колесо зараз парк. Не придумуйте.
Місцевий до Ні Показати IP 6 Червня 2021 11:47
Я й не казав що на місці де колесо будинки, а те що бігав там де будинки, отже там все таки був парк.
Ні до Місцевий Показати IP 6 Червня 2021 14:29
Так приймається, бо і я там бігав, біля того колеса. Ще вдалось на ньому катнутись раз чи два.
Сергій Показати IP 6 Червня 2021 00:13
Ще через кілька років скажуть: " там не було ніякого парку"
Дєд Показати IP 6 Червня 2021 11:52
Домкрати, закладіть новий район, чи хоча б парк тому Луцьку! А то скверик, 3 дерева ваше все! На 40-овому парк під церкви і будову роздали, кому треба ті церкви?! З двох сторін парку по одній! Цей теж під забудову, з двох сторін!