Шкільним музеям Волині передали унікальний проект
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/05-24/190080/xovrrrfdqwu.jpg)
За ініціативи Українського інституту національної пам’яті у школах оновлять експозиції ще радянського штибу, - інформує Волинська газета.
Кілька десятків шкіл Волині отримають комплекти постерів про історію українського війська. Плакати із зображенням воїнів у різні періоди історії опубліковано завдяки проекту Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська». Презентація матеріалів відбулася у Луцьку 23 травня.
Як розповіла представник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук, комплекти передаватимуть у ті школи, де є музеї. Не секрет, що у більшості випадків експозиції шкільних музеїв потребують осучаснення. Десятками років на те, чи відповідають вони реаліям та історичній правді, здавалося, ніхто й не задумувався. Донині можемо бачити у оформлення таких експозицій фрагменти комуністичної символіки. Але не варто проблеми із осучасненням цих закладів перекладати виключно на плечі вчителів. У них найчастіше бракує якісних матеріалів для сучасного ведення шкільної музейної справи, каже Леся Бондарук. З такою метою і розроблені ці постери із зображенням воїнів у формі, що відповідає тому чи іншому періоду в історії: від дружинників Київської Русі – до сучасного військового.
На кожному плакаті й інформація про рід військ, військову організацію тощо.
Це – перша ластівка. Інститутом впроваджується і низка інших проектів, що покликані міфи перетворювати на правду і дасть змогу виховувати молоде покоління на історичній правді, а не радянських вимислах.
Фото: з архіву Волинського інформаційного порталу
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кілька десятків шкіл Волині отримають комплекти постерів про історію українського війська. Плакати із зображенням воїнів у різні періоди історії опубліковано завдяки проекту Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська». Презентація матеріалів відбулася у Луцьку 23 травня.
Як розповіла представник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук, комплекти передаватимуть у ті школи, де є музеї. Не секрет, що у більшості випадків експозиції шкільних музеїв потребують осучаснення. Десятками років на те, чи відповідають вони реаліям та історичній правді, здавалося, ніхто й не задумувався. Донині можемо бачити у оформлення таких експозицій фрагменти комуністичної символіки. Але не варто проблеми із осучасненням цих закладів перекладати виключно на плечі вчителів. У них найчастіше бракує якісних матеріалів для сучасного ведення шкільної музейної справи, каже Леся Бондарук. З такою метою і розроблені ці постери із зображенням воїнів у формі, що відповідає тому чи іншому періоду в історії: від дружинників Київської Русі – до сучасного військового.
На кожному плакаті й інформація про рід військ, військову організацію тощо.
Це – перша ластівка. Інститутом впроваджується і низка інших проектів, що покликані міфи перетворювати на правду і дасть змогу виховувати молоде покоління на історичній правді, а не радянських вимислах.
Фото: з архіву Волинського інформаційного порталу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.