На Волині створять 34 пункти обігріву
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/01-04/175580/moroz-i-solnce-[1600x1200]-[1902890].jpg)
Низька температура, відлига і знову морозу – таку погоду віщують волинянам синоптики. Аби область не паралізувала негода й люди не потерпали від обмороження, на Волині готуються створити 34 пункти обігріву й відстою техніки.
Про це йшлося під час відеоселекторної оперативної наради голови облдержадміністрації сьогодні, 4-го січня, в овальній залі обласної ради.
Учасники наради інформували, що синоптики прогнозують волинянам низьку температуру, відлигу, а потім знову пониження на термометрі. Також можливі опади.
У зв’язку з цим, начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук звернувся до керівників районів, аби ті провели підготовчі роботи й у випадку необхідності забезпечили пункти обігріву та відстою машин.
«Ми повинні бути готовими до примх погоди. Так, згідно із попереднім планом, у нас передбачено 34 пункти обігріву й відстою техніки. Вони мають бути в кожному районі, тому керівники районів та міст області повинні бути готові до того, аби при необхідності їх розгорнути. Також, додатково ми маємо 4 рухомі пункти обігріву», - розповів Грушовінчук.
Зауважимо, що за 4 дні нового року на Волині зафіксували близько 10 випадків обморожень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час відеоселекторної оперативної наради голови облдержадміністрації сьогодні, 4-го січня, в овальній залі обласної ради.
Учасники наради інформували, що синоптики прогнозують волинянам низьку температуру, відлигу, а потім знову пониження на термометрі. Також можливі опади.
У зв’язку з цим, начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук звернувся до керівників районів, аби ті провели підготовчі роботи й у випадку необхідності забезпечили пункти обігріву та відстою машин.
«Ми повинні бути готовими до примх погоди. Так, згідно із попереднім планом, у нас передбачено 34 пункти обігріву й відстою техніки. Вони мають бути в кожному районі, тому керівники районів та міст області повинні бути готові до того, аби при необхідності їх розгорнути. Також, додатково ми маємо 4 рухомі пункти обігріву», - розповів Грушовінчук.
Зауважимо, що за 4 дні нового року на Волині зафіксували близько 10 випадків обморожень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
Анонім
Показати IP
4 Січня 2016 13:49
КОЛИ ІДЕ ПОТЕПЛІННЯ ? .....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
коли
Показати IP
4 Січня 2016 15:02
коли пункти обігріву створять
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
Анонім до коли
Показати IP
4 Січня 2016 17:27
НА ПАСКУ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
Джулія
Показати IP
4 Січня 2016 17:48
Вранці в офісі було мінус два. Працємо не роздягаючись. Куди можна прийти погрітись?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
СС до Джулія
Показати IP
5 Січня 2016 00:24
В карабас падтягуйся!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138209)
Джулія до СС
Показати IP
5 Січня 2016 11:31
Буду з колежанками. На котру ;-) ?
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.