USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У місті на Волині демонтували Леніна і «переодягнуть» піонерів. ОНОВЛЕНО

23 Квітня 2015 14:55
Процеси декомунізації на Волині уже тривають. Зображення комуністичного ідола Леніна з підписом “Всегда готов!” на будівлі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості уже знесли.

Про це повідомляє «Буг».

Сталося це незадовго після того як Верховна Рада заборонила пропаганду комуністичного та нацистського режимів в Україні, а видання «Буг» розмістило відповідну публікацію «Заборонене зображення Леніна в центрі Нововолинська».

ЧИТАТИ ЩЕ: МІСТО КУЗНЕЦОВСЬК ПЕРЕЙМЕНУЮТЬ

Зробили це самі працівники установи, адже таку ідею підтримували давно. Демонтували зображення Леніна лише минулому тижні, адже шукали кошти – інформує директор центру дитячої та юнацької творчості Любов Кравцова.

Вона повідомила, що це була складна робота, яка вимагала акуратності. Адже на емблемі зображено трьох дітей, в руках яких — жовто-блакитний голуб, книжка та музичний інструмент. Їх потрібно було залишити. Щоб фасад мав естетичний вигляд, необхідно провести реставраційні роботи. Про це пише газета «Волинь-нова».

На території цього дитячо-юнацького закладу є також три скульптури піонерів з галстуками. Переглядали інтернет, дискутували — і врешті вирішили «вдягнути» хлопчиків у скаутську форму: костюми стануть зеленого кольору, а от на грудях майорітиме синьо-жовтий галстук.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку процеси декомунізації розпочалися набагато раніше, ніж Верховна Рада заборонила в Україні комуністичну ідеологію та символіку.

Будівля Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості: до і після

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Андрій Показати IP 21 Квітня 2015 13:07
коментар було видалено
Анонім до Андрій Показати IP 21 Квітня 2015 14:34
коментар було видалено
психіатр до Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 15:09
Невще ще є ідіоти які плачуть за СССР?
Анонім до психіатр Показати IP 23 Квітня 2015 15:12
не сприймайте їх всерьйоз.
Анатоль_ до Андрій Показати IP 23 Квітня 2015 15:12
Ми з пані Наталею Семенівною ткож раніше перебували у лавах ленінського тоталітарного ВЛКСМ а зараз ми з нею стали національно-свідомими! Ось тако панове!
А Показати IP 21 Квітня 2015 13:10
А чому галстуки не виклали жовтоблакитною мозаїкою? Правильно написав попередній "Ламати не будувати, багато розуму не треба"
Б до А Показати IP 21 Квітня 2015 13:59
Тепере в них на грудях ніби дирка з якої чужий виліз )))
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 14:32
тепер треба кругом ставити памятники воякам дивізії СС "Галичина" - аже вони воювали за україну і проти злочинного комуністичного режиму ****
не комуняка до Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 17:50
Січові Стрільці - наша гордість! Нарешті Президент удостоів їх належної уваги: В Україні з'являться навчальні заклади та військові частини, названі на честь Українських січових стрільців. http://www.volynnews.com/news/policy/ukrayina-vidsviatkuye-100-richchia-peremohy-sichovykh-striltsiv-u-bytvi-z-rosiianamy/
123 Показати IP 21 Квітня 2015 16:02
ох! ЗРАЗУ ЛЕГШЕ ДИХАТИСЬ СТАЛО - НЕМА КОМУНЯЦЬКОГО ДУХУ НА УКРАЇНІ !!! А ТАМ ДИВИ - І ЖИТТЯ ПОООКРААЩЩИИТТЬЬСЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хлоп до 123 Показати IP 23 Квітня 2015 17:22
Диви! Не чутно ще? Принюхуйся краще!
МАРТА Показати IP 23 Квітня 2015 14:59
СЛАВА УКРАЇНI!!!
Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 18:16
Кононович нервовово строчить коменти