USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

«Їх варто прибрати всі», – Поліщук про блок-пости на виїздах з Луцька

28 Квітня 2020 18:43
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Волинській ОДА зменшила кількість блок-постів поруч з Луцьком з 9 до 6.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці.

Зокрема, забрали блок-пости в напрямку Боратина, на вулиці Мамсурова та на Вишкові.

«Вважаю, що при такому режимі роботи, в якому вони працюють зараз, їх можна взагалі забирати всі і зайняти поліцейських та нацгвардійців чимось більш корисним, ніж імітація контролю та простоювання на межах міста», - йдеться у повідомленні Ігоря Поліщука.

Він додав, що більшість авто не зупиняють, а якщо й зупиняють і виявляють, що температура підвищена – то зробити нічого не можуть.

«Нічого більше, ніж легкий психологічний дискомфорт для окремих виїжджаючих з міста, ці блок-пости не несуть, а розташовані вони так, що для тих, хто хоче їх об‘їхати, існують десятки інших шляхів.

Чергування медиків для вимірювання температури у водіїв та пасажирів авто взагалі не піддається жодному раціональному поясненню. Невже патрульний не може виміряти лазерним термометром температуру?

Застосування того чи іншого обмежувального заходу або заборони необхідно ретельно аналізувати на предмет його ефективності й дієвості та прогнозувати наслідки й розуміти очікуваний результат», - додав радник міського голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Рішала Іван Показати IP 28 Квітня 2020 19:36
Через Ліпляньдію обїїзджають.
Вік до Рішала Іван Показати IP 28 Квітня 2020 21:30
Їзду кожен день, знаю яка температура і що здоровий)
123 Показати IP 28 Квітня 2020 19:38
Накінець то зрозуміли !
Активіст Показати IP 28 Квітня 2020 19:45
Перша розумна пропозиція
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2020 20:20
Блокпост на мамсурова? Його там ніколи не було
Народна прокуратура Показати IP 28 Квітня 2020 20:20
Згідний з Поліщуком. Є лише одне запитання: якщо патрульні повинні вимірювати температуру, то може лікарі можуть попатрулювати вулиці? Чи може кожен врешті у цій країні займеться виконанням власних обов'язків?
123 до Народна прокуратура Показати IP 28 Квітня 2020 21:29
Патрульні то і своєї поьоти не роблять
Термометр Показати IP 28 Квітня 2020 22:06
Якщо ввели блокпости, вони мають працювати. Так через не введення надзвичайної ситуації поліцаї розуміють що багато їх дій в даному випадку лежать поза межами законів тому в принципі поступають розумно, проводять вибірковий контроль.
TTL Показати IP 28 Квітня 2020 23:01
Їздив сьогодні в Київ! Не побачив ні одного блок-поста! Виходить, що у нас сама відповідальна область!
Отакої Показати IP 29 Квітня 2020 06:53
Просте запитання.Хто розпорядився їх встановити і скільки в пусту потрачено коштів.Звіт перед громадою повинен бути???
Луцьк до Отакої Показати IP 29 Квітня 2020 10:05
Погляньте на щоденний звіт захворюваності по областях, на забезпеченість лікарень всім необхідним для лікування людей, на дії влади в Києві і т. д. Не маючи чітких і адекватних вказівок, влада нашої області можливо не сама відповідальна, але робить все можливе, щоб зберегти життя нам з вами, тим більше, що ми межуємо з двома державами. Можливо ви вважаєте за краще звітувати про збільшення захворюваності і смертності (не дай БОЖЕ!) ? А що в такій ситуації робили б ви, будучи держслужбовцем у цій країні (області, місті, селі), щоб у вашому регіоні не було зовсім захворюваностей?
Сераховичі до Луцьк Показати IP 29 Квітня 2020 11:00
Приємно,що Ви без всякого, думаєте глобально! У нас дуже багато розумних людей,але вони розпорошуються серед основноі маси так ,що іх і не видно.
Микола Показати IP 29 Квітня 2020 08:53
А як же новий очільник капусту відмивати буде ??Витратився ж на посаду