У Луцьку автомобіль поліцейських порушив ПДР. ФОТОФАКТ
При виїзді з автозаправної станції WOG, що у Луцьку на вулиці Конякіна, о 15.35 сьогодні, 22 червня, автомобіль поліції свідомо порушив Правила дорожнього руху.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очевидець події.
Так, машина поліцейських перетнула подвійну суцільну смугу. В цей момент проблискові маячки у автомобіля були вимкнені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очевидець події.
Так, машина поліцейських перетнула подвійну суцільну смугу. В цей момент проблискові маячки у автомобіля були вимкнені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 34
бе-е!
Показати IP
22 Червня 2016 18:05
от тему підкинули! а .що була загроза в русі! зараз почнеться....
Укроп до бе-е!
Показати IP
22 Червня 2016 18:47
А ти напевно один з тих к*злів, бичиш вже )))
прохожий до бе-е!
Показати IP
23 Червня 2016 09:25
Тобто, якщо немає загрози у русі, то правила можна порушувати? Цікаво...
Я
Показати IP
22 Червня 2016 18:09
Таке кожного дня трапляється сотні разів
DEXTER
Показати IP
22 Червня 2016 18:09
І шо????
БОРОДАЧ до DEXTER
Показати IP
22 Червня 2016 21:22
Понять і простить.....
Анонім
Показати IP
22 Червня 2016 18:09
Найти и наказать!
Іван
Показати IP
22 Червня 2016 18:16
Та це кожен день по усьому місту, чоткі пацанчики розсікають за державний кошт. Покращення найух.
Василь Михайлович
Показати IP
22 Червня 2016 18:24
Поліцейський який особисто допускає таке порушення , думаючи що ніхто не побачить, це моральний урод - який не має права працювати в поліції !!! Це двухлічна особистість, яка ніколи не виправиться ...!!!
555
Показати IP
22 Червня 2016 18:28
наглота і безпредельщики
Юрист
Показати IP
22 Червня 2016 18:33
Автомобіль не може порушити правила ПДР,як правило це робить водій
Сергій
Показати IP
22 Червня 2016 18:51
Такий водій спецавтомобіля морального права не має після цього зупинити інший автомобіль і складати протокол про порушення ПДР. Його напарник (пасажир) повинен скласти протокол про порушення ПДР, винести постанову, написати рапорт керівнику. Керівник повинен притягнути до дисциплінарної відповідальності, а то і взагалі звільнити нахабу.
Правда
Показати IP
22 Червня 2016 18:55
Коли вже люди та влада розпочне питати сварщиків за реальні результати роботи
Свідок
Показати IP
22 Червня 2016 19:37
Поліція елементарних правил не знає. Сьогодні бачив, як ці кадри гнались за мотоциклістом, але фішка у тому, що мотоцикліст був з шоломом на руці, на не на голові!
бе-е до укроп!
Показати IP
22 Червня 2016 19:38
ти догадливий! а я що не правий? бачиш що тут робиться
Азаза
Показати IP
22 Червня 2016 20:06
А еще перед гор. отделом стоит куча патрульных машин под знаком "стоянка запрещена" или " остановка запрещена" (точно не помню). И не волнует что там у них отделение. Закон один для всех.
Анатолій
Показати IP
22 Червня 2016 20:29
Там постійно ПОЛІЦЕЙСЬКі так розвертаються. Одного разу за ними так само розвернувся, хотів подивитись на їхню реакцію. Реакція нуль.
Anonymous
Показати IP
22 Червня 2016 21:28
Ви, панове, що виплескують жовч, знаєте, чому він розвернувся, і куди потім поїхав? Дорога ПУСТА, от якби до вас на виклик, коли вас же грабують їхали копи - ви б аж верещали б, щоб повернув так, а не до кільця їхав.... Ото знайшли новину! Ну я розумію, дикий рух, всі стали, порушив, зачепив когось і поїхав а тут ЩО? Сенсація, висмоктана з пальця!
Лех до Anonymous
Показати IP
22 Червня 2016 22:29
До лапіна помчали???
Хия
Показати IP
22 Червня 2016 21:58
Мать порядка всегда была Анархия.
миш
Показати IP
22 Червня 2016 22:03
Як в поліції не навчились.... то і нас доббати будуть як самі то можна
Орк
Показати IP
22 Червня 2016 22:29
Хотіли жити чесно, то і менти хай живуть чесно а то їм все дозволено.
Правий
Показати IP
22 Червня 2016 22:43
Бортового номера немає, це авто не патрульних.
мирка
Показати IP
22 Червня 2016 22:49
там розмітка не правильна. по журналу там штрихова з заправки. але клоуни дорожники намалювали як хотіли.
даун
Показати IP
22 Червня 2016 23:05
та хоч головою об стінку при чім тут поліція якщо ср---на люстрація не пройшла!!!!!!!!!!!!!!!
Ваєнний
Показати IP
23 Червня 2016 00:25
Коли вімкнутий проблисковий маячок вони можуть відступити від правил дорожнього руху
Лучанин
Показати IP
23 Червня 2016 00:48
Це не патрульні, нема бортового номера, значить або старі следакі, або кріміналісти
Sml
Показати IP
23 Червня 2016 00:49
Треба начальника показати шо це таке полиція
Ау
Показати IP
23 Червня 2016 13:19
1 - нема номера патруля на передньому крилі, значить не патрульні,
2 - не знаєте до чого вчепитись
3 - все Вам не так
4 - у чужому оці бачите соринку, а бревна у свому ні.
ABR KADABRA
Показати IP
23 Червня 2016 14:47
це вже неперший раз, керівництво поліції прийміть міри.
вася
Показати IP
23 Червня 2016 16:33
по номерному знаку видно що поліцейські
Всім
Показати IP
23 Червня 2016 17:48
Порушення є? Є!!! Яке має значення воно патрульне чи ні, криміналісти, районні, розмітку невірно намалювали? В даному випадку налице порушення ПДР тими, чия служба відповідає за те щоб подібного не траплялося! Якщо це простий водій і він працює по найму, а не служить в поліції (якщо таке можливо), то повиненн відповідати як звичайний водій який позорить ім'я фірми, а якщо це поліцейський, то повинен бути оштрафований згідно законодавства та звільнений з лав поліції. Саме це і є люстрацією, а не та муть яку раніше затіяли. Хтось не згідний? То навіщо нам взагалі та поліція тоді потрібна?
Вася Інтелігент
Показати IP
24 Червня 2016 04:06
В нашій країні єдиний легальний метод не дотримуватись правил дорожнього руху,нехтувати законами та забути про "міліцейські" побори),це вступити до лав нової патрульної поліції.Інших варіантів,нажаль,немає)))
На Волині прикордонники склали військову присягу
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Услід за Путіним: США змінили ядерну стратегію
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Волинян попереджають про опади та ожеледицю. Прогноз
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Україна отримає $4,8 мільярда від Світового банку
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
На фронті загинув Герой з Жидичина Олександр Гавриш
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43