На митному пості «Устилуг» митники волинські, а прикордонники – зі Львова
![](/resize/450x337/r/files/news/2017/02-04/210507/34565676.jpg)
Українсько-польський кордон на території Волині контролюють структури з двох областей: митники з Волині і прикордонники зі Львова.
Про це йшлося під час засідання комісії громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, оборони та національної безпеки, ЗМІ, боротьби з корупцією, міжнародних відносин та проектної діяльності.
Як пояснив перший заступник начальника Луцького прикордонного загону, начальник штабу Іван Яблонський, питання щодо оптимізації людських ресурсів на кордонах вирішують в столиці.
«У першу чергу, рішення приймає адміністрація в Києві. Так, на Волині є прикордонники з Львівщини. Також волинські прикордонники стоять в Рівненській області, це нормальна практика оптимізації людського потенціалу. Особисто я вважаю, як би в нас була й ця частина митниці («Устилуг», - ред.), яку контролюють львів'яни, то це було непідйомне навантаження на нас», - розповів Яблонський.
Також митники повідомили, що черги на кордонах створює саме польська сторона, мовляв, іноземні митники торік пропустили на 32% менше автомобілів, ніж українські.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання комісії громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, оборони та національної безпеки, ЗМІ, боротьби з корупцією, міжнародних відносин та проектної діяльності.
Як пояснив перший заступник начальника Луцького прикордонного загону, начальник штабу Іван Яблонський, питання щодо оптимізації людських ресурсів на кордонах вирішують в столиці.
«У першу чергу, рішення приймає адміністрація в Києві. Так, на Волині є прикордонники з Львівщини. Також волинські прикордонники стоять в Рівненській області, це нормальна практика оптимізації людського потенціалу. Особисто я вважаю, як би в нас була й ця частина митниці («Устилуг», - ред.), яку контролюють львів'яни, то це було непідйомне навантаження на нас», - розповів Яблонський.
Також митники повідомили, що черги на кордонах створює саме польська сторона, мовляв, іноземні митники торік пропустили на 32% менше автомобілів, ніж українські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.