USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Зеленський заявив, що думає про заміну Залужного і зміну напрямку керівництва країною

5 Лютого 2024 10:03
Президент Володимир Зеленський заявив, що «розмірковує» над заміною головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, а також перезавантаження напрямку керівництва країною.

Про це він сказав в інтерв’ю італійському телеканалу Rai1, пише Українська правда.

Зеленського попросили прокоментувати повідомлення ЗМІ про можливу відставку Залужного.

«Коли ми говоримо про це, я маю на увазі ротацію цілої низки державних лідерів, не тільки в одному секторі, такому як військовий. Я розмірковую над цією заміною (Залужного – ред.), але не можна сказати, що тут ми замінили одну людину...

Якщо ми хочемо перемогти, ми повинні штовхати всіх в одному напрямку, переконані в перемозі, ми не можемо зневіритися, опустити руки, ми повинні мати правильні позитивні енергії... Тому я говорю про перезавантаження, про заміну, я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напрямку керівництва країною», – сказав Президент.

Читати ще: У мережі розігнали новину про нібито звільнення Залужного: у Міноборони відреагували

Зеленський додав, що «це питання людей, які мають керувати Україною. Безумовно, потрібне перезавантаження, новий початок».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Правда Показати IP 5 Лютого 2024 10:23
І хто в нас керівник країни в воєнний стан(війни)???То кого звільняти,міняти???Лідор має бути один і хто він?
Олена Власюк Показати IP 5 Лютого 2024 10:30
Правильно думає!!!
True до Олена Власюк Показати IP 5 Лютого 2024 10:45
Що, кава в Ялті не відбулася і треба знайти крайнього?
Ще не зовсім свідоми до True Показати IP 5 Лютого 2024 11:09
Щодо кави у Ялті? Не впевнений
Анонім Показати IP 5 Лютого 2024 10:39
При цьому про закінчення власного президентського строку 01.04.2024 ні слова.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2024 14:50
Бо йому сидіти або до виборів ПІСЛЯ війни, або поки не зіштовхнуть
Тільки гірше Показати IP 5 Лютого 2024 11:27
"ми повинні штовхати всіх" ???? Чим ??? автоматами в спину простих людей з лопатами в руках. Міняти шило на мило вже резнікова "поміняли" що сильно стало краще, залужний міняв командирів під час наступу і що зразу солдати перелетіли по небу через мінні поля і укріплення під переважаючим арт і авіа вогнем. Все зводиться до повбивати людей за пшик і накрасти поки Захід "не бачить".
123 до Тільки гірше Показати IP 5 Лютого 2024 12:50
яка ти розумна!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2024 12:20
Сигналом до звільнення Залужного повинна стати втрата українськими військами Авдіївки, або прорив військ РФ на харківському напрямку, перед президентськими виборами в РФ (15-17 березня). В принципі це може статись до кінця лютого по причині критичної нестачі боєзапасу і зриву мобілізації зусиллями провладної більшості в Верховній Раді. Це потрібно Росії для демонстрації "перемог" на фронті перед виборами і потрібно Зеленському, щоб відправити у відставку Залужного "за невдале керування військами".
Бернард Барух Показати IP 5 Лютого 2024 12:50
Так а що, президенти чимось керують таки?
Починати Показати IP 5 Лютого 2024 13:11
треба з себе!!!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2024 14:01
Зараз, такий безмістовний набір слів може згенерувати звичайна комп'ютерна програма. Нахіба такі інтерв'ю.