USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Просять впізнати вандалів, які в Луцьку на зупинці зривали камеру відеоспостереження. Відео

9 Листопада 2021 08:44
У Луцьку невідомі чоловіки пошкодили камеру відеоспостереження на «Smart табло».

Інцидент стався 30 жовтня о 22.55, інформують на сторінці луцьких муніципалів.

Кілька молодих людей намагалися зірвати камеру відеоспостереження розташовану на «Smart табло» зупинки громадського транспорту «Гімназія №4» на проспекті Волі. Поки двоє молодиків видерлися на урни і нищили табло та камеру, третій усе фільмував на телефон.

За цим фактом було направлено лист з усіма відеоматеріалами до правоохоронних органів для притягнення осіб до відповідальності, згідно чинного законодавства.

Лучан, які впізнали вандалів, просять повідомити департамент муніципальної варти за телефонами гарячої лінії ГШР: 067 0000 679 або 066 102 1 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 9 Листопада 2021 08:54
З такого мудила толку не буде... Треба суворо наказувати фінансово, щоб дурня в голову не лізла
Alex Показати IP 9 Листопада 2021 09:12
"Таким" робити обов'язкові громадські роботи десь в Брищах!!!!
Техасець до Alex Показати IP 9 Листопада 2021 09:36
Або в зоопарку
Лучанин до Техасець Показати IP 9 Листопада 2021 09:52
В зоопарку не можна, бо таке чудо ще тваринам якої біди накоїть.
Щойно прочитав до Техасець Показати IP 9 Листопада 2021 10:03
Ти з дуба впав? Таких в голе поле пускати не можна, а ти в зоопарк. Мона до мого алабая у вольєр, думаю за 24 години буде зразково виконувати усі команди: дай лапу, сидіти, голос. Але ні алабай може його і за самочку прийняти, навіщо травмувати психіку тварини. ПС:Це жарт, а не заклик до самосуду!
Лучанин Показати IP 9 Листопада 2021 09:46
То не молоді люди а ск.ти безрогі.
Файзер Показати IP 9 Листопада 2021 10:23
Вакцинувати повторно!!!
Олег Показати IP 9 Листопада 2021 11:43
Параши на автовокзалі хай миють
Водовоз Показати IP 9 Листопада 2021 12:05
Нэ, нэ, то э наша щира, чуйна, эвропейська молодь!!!
Всесвітня змова Показати IP 9 Листопада 2021 12:27
А може то муніципали роблять, щоб їм фінасування збільшили!?
птнпнх Показати IP 10 Листопада 2021 03:31
100% в московську циркву ходять, там їх і шукати