USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

На Волині хочуть збудувати ТЕС за 490 мільйонів євро

15 Серпня 2016 22:29
490 мільйонів євро інвестицій може прийти в Іваничівській район Волинської області, де планується збудувати теплоелектростанцію.

Про це інформує «Вголос».

Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю при реалізації інвестиційного проекту будівництва ТЕС на території Іваничівського району «Волинська генерація» відбулося 12 серпня в Іваничівській районній раді.

Наразі для будівництва ТЕС розглядають два варіанти: райони шахт №5 та №10, адже на ТЕС планують спалювати волинське вугілля груп Г і Ж, забезпечувати електроенергією підприємства Волинської та Львівської областей і експортувати її до країн ЄС.
Як стало відомо під час зустрічі іноземних інвесторів та місцевої влади, на будівництво ТЕС потрібно приблизно 490 мільйонів євро. При будівництві у пікові періоди з’явиться 1000-1200 робочих місць, а при експлуатації першої черги об’єкту – до 180, якщо ТЕС розширять до другої черги – 600. Крім цього, майбутня ТЕС постане майже цілком з українського обладнання. Лише обладнання для котелень буде з Польщі.

В разі оперативного вирішення усіх питань із виготовленням необхідних для будівництва документів, нова ТЕС на Волині може запрацювати через два з половиною роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2016 23:24
Хтось у це вірить ????
волинянам Показати IP 15 Серпня 2016 23:44
хто вірить в оперативність нашої влади?
Бро Показати IP 16 Серпня 2016 00:24
"волинське вугілля груп Г і Ж" - неважко здогадатися якої воно якості якщо вона описується словами що починаються на Г і Ж
тец Показати IP 16 Серпня 2016 01:11
іді**ікі
555 Показати IP 16 Серпня 2016 06:44
хворі люди
Лучаник Показати IP 16 Серпня 2016 07:39
Зіерніть увагу на стіл - багато про що скаже - дизайнерські витребеньки - а розкласти док і нормально поставити ноутбук і т д нема як. Я б не дозволив щоб таке навіть в каб занесли - треба справи вирішувати , а не колосками прикриватись
Оптиміст Показати IP 16 Серпня 2016 08:36
Читаючи коментарі, становиться бритко, наскільки люди недовіряють владі та обезвірені, а потрібен хоча б який прогрес. Ви ж бачете скільки збудовано за останній час непотрібних розважальних центрів, то чому не електростанція? А ви поцікавтесь скільки вирачено на ПортСіті.
Інокєнтій до Оптиміст Показати IP 16 Серпня 2016 08:59
Яка це влада?Стадо бариг.
КУМ Показати IP 16 Серпня 2016 10:08
А про викиди від цього вугілля чому мовчать.Тому,що таке вугілля дуже низької якості,а системи очищення викидів дуже дорогі.А волиняки нехай дихають.Нехай будують в Червонограді.А ще краще в Польщі.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2016 11:42
Ключові слова - "для експорту до країн ЄС". Коли вже понажираєтесь, бариги-оліХархи???
шахта Показати IP 16 Серпня 2016 16:56
З таким темпом -то і шахти закриють і шахтарі на пенсію вийдуть а вугілля "скисне"
Анонім Показати IP 16 Серпня 2016 17:53
Чому не сонячна енергыя???