USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку викрали чоловіка, утримуючи його в центрі допомоги для атовців: злочинців засудили умовно

10 Травня 2021 22:57
Судили злочинців, які викрали чоловіка в Луцьку та утримували його в центрі допомоги учасникам АТО.

Луцький міськрайонний суд Волинської області призначив викрадачам умовне покарання.

26 лютого минулого року двоє чоловіків, один з яких є учасником бойових дій, викрали лучанина, коли той був у власному автомобілі Fiat Ducato поблизу будинку на бульварі Дружби Народів, 1а.

Спочатку злочинці завезли його на територію приватного домоволодіння, а потім на Київський майдан. Під час цього постраждалого били, а потім душили за шию, від чого він втратив свідомість. Після цього чоловіка завезли у «Центру допомоги учасникам АТО» на вулиці Привокзальній, 12, де утримували до 1 години ночі. В результаті побиття лучанин отримав переломи ребер, численні гематоми та струс мозку.

Відзначимо, що під час обшуку в одного з викрадачів правоохоронці виявили у квартирі канабіс.

Обидва злочинці повністю визнали свою вину, попросивши суворо їх не карати. Тож суд змінив їм реальне покарання строком на три роки кожному умовним терміном на півтора року.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Учасник Бойових Дій Показати IP 10 Травня 2021 23:24
Цей центр допомоги Звєрєва перетворила в притон, її давно пора поганати звіти
Ахахаха Показати IP 11 Травня 2021 00:49
наш суд - самий гуманний суд в світі!
Волонтер як діагноз Показати IP 11 Травня 2021 05:29
А участник то ще й невиліковний...
Лучанин Показати IP 11 Травня 2021 08:17
Бачу наш суд вже постійно на стороні злочинців. Суд скоро так вже буде не потрібний. А злочинців буде наказувати народ. Бо де ж таке бачене, щоб за крадіжку давали по 3-5 років реального строку, а за викрадення і побиття людини 1,5 умовно.
Мда Показати IP 11 Травня 2021 08:31
За що ж тоді вже давати реальний строк, як не за таке?
лк Показати IP 11 Травня 2021 09:54
Вы серьезно умовно?
Йа Показати IP 11 Травня 2021 10:44
Мо то помилка, Нема по той статті умовного покарання. Нахолеру така судова система? Судді бояться атошників? Гребаний сюр.
102 Показати IP 11 Травня 2021 10:57
Якщо інформація, яка викладена в статті є правдивою, то обоє справжні злочинці, а не люди та повинні були реально отримати терміни з відбуванням покарання у місцях позбавлення волі.
Стервенко Показати IP 11 Травня 2021 14:58
Бывает - бывает....
Анекдот Показати IP 12 Травня 2021 08:31
Ви помітили,що не злочинець,то учасник АТО! Вбивати своїх же українців,та ще й за гроші,нормальні порядні люди не будуть.